تبلیغات

دنیای کامپیوتر

رونمایی تلویزیون اولترا اچ دی ۸۵ اینچی سامسونگ در CES 2013تنها یکی دو ماه به آغاز بزرگترین نمایشگاه سالیانه تجهیزات الکترونیک، یعنی CES 2013 زمان باقی مانده و از هم اکنون شایعات درباره محصولات شرکت کننده در آن آغاز شده است. اگر به خاطر داشته باشید در رقابت تلویزیون های با کیفیت 4K در CES سال گذشته، ال جی، سونی و سامسونگ نمونه های اولیه محصولات شان را معرفی کردند. اما به نظر می رسد در نمایشگاه امسال سامسونگ قصد دارد در این زمینه گوی سبقت را از دیگر رقبا برباید.
دیروز این شرکت ضمن اعلام اینکه تا کنون بیش از ۲۷ جایزه ابداعات CES را برای محصولات مختلفش برنده شده است، قصد دارد یک برگ ویژه را در نمایشگاه امسال رو کند: یک تلویزیون ۸۵ اینچی Ultra HD.

این تلویزیون قرار است داستانی تازه در میان هم نوعان خود باشد و نمونه اولیه یا پروتوتایپ آن با رزولوشن ۸ میلیون پیکسل به CES 2013 خواهد آمد. سامسونگ این محصول خود را بزرگترین UHD LED TV تجاری شده بازار می داند. هنگام صحبت درباره قیمت و زمان عرضه هم، این شرکت تنها به این نکته اشاره کرد که شما این صفحه نمایش را در CES2013 مشاهده خواهید کرد.

به گمانم بهتر است به جای رفتن به بازار و خرید یک تلویزیون فوق اچ دی ۸۴ اینچی ال جی، کمی صبر کرده و پس از مقایسه آن با گل سرسبد سامسونگ تصمیم گیری کنید.


  • نویسنده : محمدرضا حیدریان
  • سه شنبه 23 آبان 1391
  • نظرات()