تبلیغات

دنیای کامپیوتر

فروش تمام Google Nexus 4 انگلیس تنها در یک ساعت
تمامی گوگل نکسوس 4 هایی که توسط سایت گوگل پلی برای فروش در انگلیس عرضه شده بودند، کمتر از یک ساعت به فروش رفتند. این اسمارت فون که آخرین عضو خانواده نکسوس گوگل است، از ساعت ۸ صبح برای فروش در سایت گوگل پلی عرضه شد. اما در ساعت ۹ صبح موجودی فروشگاه به عبارت Coming Soom تغییر یافت و همه مدل های ۸ و ۱۶ گیگابایتی نکسوس 4 تمام شده بودند.

به نظر می رسد اسمارت فون قدرتمند و ارزان گوگل حسابی توجه خریداران را به خود جلب کرده است. یک تلفن هوشمند چهار هسته ای با ۲ گیگابایت رم، صفحه نمایش 4.7 اینچی، دوربین ۸ مگاپیکسلی و تکنولوژی NFC تنها با قیمت ۲۳۹ پوند برای مدل ۸ گیگابابتی و ۲۷۹ پوند برای مدل ۱۶ گیگابایتی به فروش می رسد.

O2 فروشگاه ختصاصی عرضه نکسوس 4 در انگلیس است و از امروز کسانی که موفق به خرید از سایت گوگل نشده اند، می توانند برای داشتن یک نکسوس جدید به شعبه های آن مراجعه کنند. اما باید توجه داشت که در این فروشگاه ها مدل ۱۶ گیگابایتی بدون قرارداد اپراتور ۳۹۹ پوند قیمت گذاری شده است.

اگر به خاطر داشته باشید، قبل از این هم گفته بودیم که نکسوس 4 تنها در سایت گوگل با قیمت بسیار جذابی به فروش می رسد و در تمامی خرده فروشی ها و فروشگاه های دنیا قیمت آن گرانتر خواهد بود.


  • نویسنده : محمدرضا حیدریان
  • سه شنبه 23 آبان 1391
  • نظرات()