تبلیغات

دنیای کامپیوتر

فروش جهانی بیش از 20 میلیون گلکسی S3 در 100 روزقبل از این اعلام شده بود که پرچمدار اندرویدی های سامسونگ، گلکسی S3 تا پایان جولای به فروش ۱۰ میلیونی دست یافته. و امروز سامسونگ در گزارش جدید خود اعلام کرد که تنها پس از گذشت ۱۰۰ روز از عرضه این تلفن‌هوشمند، بیش از ۲۰ میلیون دستگاه از آن را فروخته است.

این گزارش همچنین شامل فروش گلکسی S3 سامسونگ به تفکیک مناطق مختلف دنیا است: فروش 6 میلیون دستگاه در اروپا، 4.5 میلیون دستگاه در آسیا، 4 میلیون دستگاه در آمریکای شمالی و بالاخره 2.5 میلیون دستگاه در سرزمین مادری، کره جنوبی.

سامسونگ می گوید که این محصول از زمان عرضه همچنان قدرت خود را در بازار حفظ نموده و هنوز هم جزو محصولات پرفروش در میان دیگر تلفن‌های هوشمند بازار است. به گفته این شرکت، تا کنون گلکسی S3، فروشی ۳ برابر سریع تر از گلکسی S2 و ۶ برابر سریع تر از گلکسی S را تجربه کرده است.

گفتی است که گلکسی S2 تا کنون ۲۸ میلیون دستگاه فروش داشته و گلکسی S هم توانسته به فروش ۲۴ میلیونی برسد. می‌توان گفت که در دنیای تلفن‌های اندرویدی، سری گلکسی سامسونگ توانسته جای پای خود را تثبیت کند و از غول‌های این بازار باشد  • نویسنده : محمدرضا حیدریان
  • پنجشنبه 16 شهریور 1391
  • نظرات()